PERŁOWE WARIACJE PRZYNOSZĄCE SZCZĘŚCIE!

 

Tradycyjnym teoriom o pechu i łzach, które przynoszą perły mówimy stanowcze nie! 

Jesteśmy w końcu nowoczesnymi, pewnymi siebie pannami młodymi, którym nie straszny kot przebiegający przez ulicę, czy brak czegoś niebieskiego lub pożyczonego na ślubie.

 

 

Ślub to najważniejsza impreza w życiu, podczas której nic nie może nam popsuć humoru, a już na pewno nie liczne przesądy naszych babci i cioć.

Współczesna panna młoda wie czego chce, dlatego do ślubnego looku dobierze dodatki, które podkreślą jej styl i nadadzą całości seksownego, zmysłowego charakteru.

 

 

Jesteś fanką pereł to wykorzystaj je w stylizacji w dowolnych wariantach: jako biżuterię, ozdobę do włosów, a może w butach?

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesną minimalistyczną suknię ślubną będziesz mogła pozwolić sobie na mocniejsze dodatki - wszystko w zależności od Twoich upodobań.

 

Do krótkiej, seksownej sukienki wybierz buty pełne na wysokiej szpilce. Pokaż wszystkim swoje zgrabne nogi, długie aż do nieba.

Jeśli natomiast zdecydujesz się na model blisko ciała z seksownym rozcięciem na nodze wybierz sandałki na szpilce.

A jeśli stawiasz na wygodę i komfort wybierz płaskie buty z perłą. Będą idealne do delikatnej, zwiewnej sukienki w wariancie mini i maxi.

 

 

Pamiętajcie, że to od Was zależy Wasz ślubny look.

Najistotniejsze jest, byście już przy wyborze sukni ślubnej dobierały dodatki, myślały o makijażu i kwiatach.

Źle dobrane akcesoria mogę zepsuć całą misternie przygotowywaną stylizację ślubną.

To jedyny taki wieczór, zatem stawiajcie na odważne dodatki z rock’n’rollowym charakterem.