WIZYTA U NAS

JEST TAKIE MIEJSCE, GDZIE MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ, A PRAGNIENIA O PIĘKNEJ, ZMYSŁOWEJ SUKNI SKROJONEJ NA MIARĘ TEMPERAMENTU NOWOCZESNEJ PANNY MŁODEJ NABIERAJĄ AUTENTYCZNYCH KSZTAŁTÓW.

 

Zapraszam Cię do mojego salonu, gdzie profesjonalna obsługa pomoże Ci dobrać suknię na miarę Twojej osobowości i sylwetki. Pierwszą przymiarkę wybranej sukni wykonamy w stanie surowym tak aby najlepiej dopasować ją do Twoich wymiarów. Druga miara odbędzie się w oparciu o już gotową suknię. Dopracowujemy wtedy również szczegóły stylizacyjne Twojego ślubnego wizerunku. Nasze ostatnie spotkanie zakończy odbiór Twojej sukni, zwyczajowo 2-3 tygodnie przez Twoim ślubem.

 

 

PROJEKT INDYWIDUALNY

 

Jeśli marzysz o wyjątkowej i jedynej sukience ślubnej, proponuję Ci przygotowanie projektu kreacji specjalnie dla Ciebie. Spotkamy się, by porozmawiać o Twoim stylu, marzeniach i preferencjach. Przygotuję dla Ciebie kilka propozycji projektów. Wspólnie zdecydujemy o tkaninie i szczegółach wizualnych sukni. Pierwszą przymiarkę wykonamy w sukni uszytej z zastępczej tkaniny. Dopasujemy model do Twojej sylwetki i porozmawiamy o całości stylizacji: fryzurze, makijażu i biżuterii. Druga przymiarka odbędzie się z tkaniny, którą wybrałaś. Już wtedy będziesz mogła zobaczyć wstępny zarys finalnego efektu sukni ślubnej. Po odbiór zaproszę Cię w ustalonym wspólnie terminie.